Sajam fakulteta Sveučilišta u Zagrebu pomaknut na 30. rujna
pet, 22.ruj 2017

Poštovani,

obavještavamo Vas da se Sajam fakulteta Sveučilišta u Zagrebu odgađa na subotu, 30.9.
Jako nam je žao što je do ovoga došlo i što Vam javljamo ovako kasno, međutim, dogodile su se neke nepredviđene poteškoće zbog kojih smo bili primorani postupiti ovako.
Prvenstveno je riječ o situaciji s maturantima koji su se tek vratili s maturalnog putovanja (koje je bilo odgođeno zbog napada u Španjolskoj, što nitko nije mogao predvidjeti), te koji su izrazili nedovoljnu pripremljenost i organiziranost za dolazak na Sajam.
Budući da nam je primarni cilj zadovoljstvo maturanata, željeli bi smo im pružiti bolje uvjete i priliku da ih se što više odazove, i stoga odgoditi događaj.

Hvala Vam na razumijevanju i nadamo se da se i dalje vidimo 30.9.

Srdačan pozdrav,

Sara Lončar, voditeljica projekta