Sajam fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
pet, 18.ruj 2015

U petak, 18. rujna 2015. godine u organizaciji udruge Epsilon održan je prvi Sajam fakulteta zagrebačkog sveučilišta u Zapadnohercegovačkoj županiji.

Sajam fakulteta sastojao se od dva dijela. Prvi dio je prezentacijski i uključivao je:

• Prezentacija sa svim važnim podacima o državnoj maturi (prof. Jasminka Petric, koordinatorica za državnu maturu GFGM Posušje )
  • Prezentacija sa zabavnim i informativnim sadržajem o životu prosječnog zagrebačkog studenta (zagrebački studenti)

Drugi dio predstavljao je sam Sajam fakulteta gdje su studenti u gradskoj sportskoj dvorani Posušje na štandovima predstavljati fakultete zagrebačkog sveučilišta.

Budući studenti su mogli dobiti letke i direktne informacije o svim fakultetima zagrebačkog sveučilišta. Svi maturanti su po nalogu Ministarstva obrazovanja, znanosti, kulture i športa Županije Zapadnohercegovačke bili su oslobođeni nastave tog dana.