PRIJAVE OSNOVNOŠKOLACA ZA EPSILONOVO MENTORSTVO I PRIPREMU IZ ROBOTIKE
čet, 23.ožu 2017

U SPARKreators ligi će sudjelovati većina osnovnih škola iz općine Posušje te će stoga svaki osnovnoškolac na ovaj ili onaj način imati priliku učiti robotiku. Epsilon također preuzima na sebe odgovornost da određeni broj osnovnoškolacaa mentorira i priprema. Nažalost, sam Epsilon nema ni kapaciteta ni sredstva da primi veliki broj djece, stoga ćemo primiti one koji se najprije prijave. Požurite i prijavite svoje osnovnoškolce.

LINK putem kojeg možete prijaviti svoje osnovnoškolce da dođu pod Epsilonovo mentorstvo iz robotike: https://goo.gl/ZDqJIX

Prijave traju do nedjelje 26. ožujka.